• Ефірне телебачення DVB-T2

    Можливіть перегляду 32 цифрових ефірних телеканалів, що транслюються у стандарті DVB-T2. Основні переваги: висока якіть зображення та низька вартість технічного обслуговування.

     
  • Супутникове телебачення

    Величезна кількість телеканалів на будь-який смак у нашій мережі колективного телебачення. Ідеальна якість зображення та можливість вибору супутника за бажанням замовника.

     

Мережа колективного телебачення: супутникове та ефірне ТБ.

мереже колективного телебачення київ

Реалізовано проект з облаштування системи колективного телебачення (супутникового та ефірного) в ЖК Crystal Park за адресою: місто Київ вул. Перемоги 42. У даний час замовникам доступні 32 ефірні цифрові телеканали стандарту DVB-T2 та більше тисячі супутникових телеканалів.
В системі викристане сучасне телекомунікаційне обладнання, що має високу надійність та якісні експлуатаційні характеристики. Монтаж обладнання виконувався відповідно до діючих державних будівельних норм з урахуванням вимог до пожежної безпеки.
Система колективного телебачення побудована таким чином, що замовнику достатньо лише подключити абоненський кабель до свого телевізіного приймача. Після кількох секунд налаштування ви можете розпочати перегляд улюблених телепередач у надзвичайно високій якості.

 
 

Як підключитись

Підключення замовника до мережі колективного телебачення здійснюється технічним спеціалістом на підставі заяви (бланк заяви). Заяву потрібно залишити у керуючого ЖК Crystal Park.
Контактні телефони для виклику спеціаліста:
контактний телефон


Виклик спеціаліста є обов'язковим, оскільки самостійно втручатися у роботу мережі замовникам суворо заборонено. Технічний спеціаліст виконає підключення нового замовника до мережі відповідно до обраного типу телебачення: ефірного, супутникового чи комбінованого.
Абонет повинен оплатити послуги та підписати договір (бланк договору).

 

Переваги

Запрошуємо вас у телевізійний світ інформації та розваг. У нашій мережі колективного телебачення на вас чекає величезна кількість телевізійних каналів різного тематичного забарвлення, що задовольнить вимоги найвибагливіших глядачів. Якщо ви маєте певне коло інтересів, то легко знайдете відповідні телеканали на свій смак.
У мережі транслюються новини з цілого світу та України, всесвітньо відомі науково-популярні телеканали, захоплюючі спортрепортажі з найцікавіших змагань, мультфільми для наймолодших глядачів, а також телеканали культури, найновіші музичні хіти, вітчизняні та закордонні кінофільми.
Вартість робіт з обслуговування системи э однією з найнижчих на ринку.

 

Вартість послуг

Замовникам надаються такі варіанти підключення:
- ефірне телебачення
- супутникове телебачення
- комбіноване телебачення
При підключенні до ефірного телебачення замовник сплачує одноразово 10 у.о. незалежно від кількості приймачів у квартирі. Вартість технічного обслуговування складає 1 у.о. на місяць.
При підключенні до супутникового телебачення замовник сплачує одноразово 150 у.о. Підключення кожного наступного телеприймача складає 15 у.о. Вартість технічного обслуговування складає 1 у.о. на місяць.
Оплата здійснюється в гривнях по комерційному курсу на момент оплати.
Зверніть увагу: якщо замовник обирає підключення до супутникового телебачення, то ефірне телебачення надається БЕЗКОШТОВНО*.

Ефірне телебачення

контакти

Кожному замовнику надається можливість підключитись до пакету цифрового ефірного телебачення. Пакет складається із телевізійних сигналів ефірного телебачення стандарту DVB-Т2, що транслюються у системі колективного телебачення.


Станом на травень 2015 року у м. Києві транслюються 32 ефірних цифрових телеканали. Передавач розміщено за адресою вул. Дорогожицька, 10. Ознайомитись із переліком цифрових ефірних телеканалів, що транслюються у нашій мережі колективного телебачення ви можете тут.


Для підключення від розподільчого щитка до квартири замовника протягується кабель - коаксіал 75 Ом - RG690 (чи аналогічний). Причому, незалежно від кількості телевізійних приймачів, у квартиру заводиться один кабель.


Нижче наведено схему під'єднання телевізійних примачів:


Супутникове телебачення

Пакет супутникового телебачення передбачає як безкоштовні телеканали, так і платні. замовник самостійно приймає рішення про підключення певних платних телеканалів.

Прийом, підсилення та трансляція телеканалів у мережу здійснюється з таких супутників: Amos, Sirius та Hot Bird. замовнику надається можливість обрати четвертий супутник на свій вибір.

Ознайомитись із переліком безкоштовних супутникових телеканалів, що транслюються у нашій мережі колективного телебачення ви можете тут.

Перелік і частоти платних каналів та їх вартість - залежить від обраного замовником оператора супутникового телебачення. Ми пропонуємо наступних операторів:
- VIASAT
- XTRA ТВ
замовник може обрати 4-й супутник та мати можливість перегляду ще більшої кількості телепрограм.

Для підключення від розподільчого щитка до квартири замовника протягується кабель - коаксіал 75 Ом - RG690 (чи аналогічний). Причому для кожного телевізійного приймача у квартиру потрібно протягувати окремий кабель.

Нижче наведено схему під'єднання телевізійних примачів:


Приклади розрахунку вартості послуг

Розглянемо розрахунок вартості послуг з підключення до системи колективного телебачення на прикладах.

Приклад 1
замовник бажає підключити ефірне телебачення:
єдиноразовий платіж 10 у.о. незалежно від кількості приймачів у квартирі та 1 у.о. в місяць технічне обслуговування системи.

Приклад 2
замовник бажає підключити супутникове телебачення:
єдиноразовий платіж 150 у.о. за один телевізор, кожен наступний - по 15 у.о. за приймач. Вартість технічного обслуговування 1 у.о. в місяць.

Приклад 3
замовник бажає підключити ефірне та супутникове телебачення:
єдиноразовий платіж 150 у.о. за один телевізор, кожен наступний - по 15 у.о. за приймач. Вартість технічного обслуговування 1.5 у.о. в місяць.