• Ефірне телебачення DVB-T2

    Можливіть перегляду 32 цифрових ефірних телеканалів, що транслюються у стандарті DVB-T2. Основні переваги: висока якіть зображення та низька вартість пакету програм.

     
  • Супутникове телебачення

    Величезна кількість телеканалів на будь-який смак у нашій кабельній мережі. Ідеальна якість зображення та можливість вибору супутника за бажанням абонента.

     

Кабельне телебачення у Києві

кабельное телевидение киев

Реалізовано проект з облаштування системи колективного телебачення (супутникового та ефірного) в ЖК Crystal Park за адресою: місто Київ вул. Перемоги 42Ш. У даний час абонентам доступні 32 ефірні цифрові телеканали стандарту DVB-T2 та більше двох тисяч супутникових телеканалів.
В системі викристане сучасне телекомунікаційне обладнання, що має високу надійність та прекрасні експлуатаційні характеристики. Монтаж обладнання виконувався відповідно до діючих державних будівельних норм з урахуванням вимог до пожежної безпеки.
Система колективного телебачення побудована таким чином, що абоненту достатньо лише подключити абоненський кабель до свого телевізіного приймача. Після кількох секунд налаштування ви можете розпочати перегляд улюблених телепередач у надзвичайно високій якості.

 
 

Як підключитись

Системи опалення, вентиляції та кондиціонування належать до кліматичних систем,

 

Переваги

Інформаційні технології розвиваються дуже стрімко. Зростають обчислювальні потужності комп'ютерів,

 

Вартість послуг

Користування послугами зв'язку становить значну частину робочого часу ділової людини.

Цифрове ефірне телебачення

контакти

Ми дуже уважно ставимось до наших клієнтів та намагаємось надати відповіді на всі питання, що стосуються виконання певних видів робіт, постачання обладнання та взаєморозрахунків. Також ми надаємо технічні консультації. В залежності від задачі, яку ви бажаєте вирішити, звертайтесь до наших спеціалістів.

Контактні телефони:
контактний телефон

контактний телефонE-mail:
електронна адреса
Наша компанія підтримує інноваційні винаходи, винагороджує креативність. Тому якщо ви маєте власні розробки у вигляді креслень або діючі моделі пристроїв, звертайтесь до нас - ми обов'язково їх розглянемо.

Супутникове телебачення

про компанію

Інженерно-монтажна компанія «АГОРА ГРУП» надає послуги у сфері впровадження інженерних систем на об'єктах різного рівня складності, включаючи: аудит, розробку всіх стадій проектної документації, постачання обладнання, виконання монтажних та пусконалогоджуваних робіт, гарантійний та пост гарантійний супровід інстальованих систем.

Для того, щоб детально ознайомитись із переліком послуг компанії, завантажте будь-ласка, презентацію.
- Презентація по інженерним системам , 1.9 Мб, PDF.
- Презентація по кліматичним системам , 1.0 Мб, PDF.
- Презентація по будівництву , 1.4 Мб, PDF.

Дозвільні документи:
- Ліцензія державної архітектурно-будівельної інспекції
- Ліцензія державної служби з надзвичайних ситуацій
- Ліцензія міністерства внутрішніх справ

Ми цінуємо довіру наших замовників та прагнемо довгострокового партнерства. Скористайтесь нашими послугами, щоб покращити рівень безпеки, зменшити витрати на опалення, додати комфорту та підвищити якість вашого життя.